Forum Klasy 1GB tzn rozmowy o wszystkim :P

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-09-02 17:38:38

fifior

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-02
Punktów :   

Muzyka

Zapraszam do wymianiania się linkami z muzyką, wychwalania zespołów itp

Offline

 

#2 2009-09-02 22:07:34

Barteksz.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-02
Punktów :   

Re: Muzyka

No to jeśłi nikt nie jest chętny do napisania pierwszych zespołów to może....ja zacznę.Otóż słucham ja muzyki punkrockowej powermetalu metalu oraz clasycznego jkaże pięknego rocka. Jeśli chodzi o zespoły to z zagranicznych jest to U2,RHCP,Offspring,metalica,iron maiden(żelazna dziewica-dla zainteresowanych).....to z podstawy mojej muzycznej piramidy wykonawców było by na tyle...jeśli będzie mi się chciało pisać dalej to dopisze ich jeszcze duzo dużo więcej...

Offline

 

#3 2009-09-03 19:10:46

fifior

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-02
Punktów :   

Re: Muzyka

To ja bd następny Ja słucham wszystkiego (ale najbardziej rapu a tym bardziej starych piosenek) oprócz metalu itp. Jeśli chodzi o konkretne zespoły to: bob one (reggae), 3minem to jest mój ziomek , kaliber44, firma (to musi się znaleźć u każdego ), 52 dębiec, donguralesko, jamal , paktofonika, abradab i tak dalej i dalej ... nie chce mi się już pisać

Offline

 

#4 2009-09-06 16:17:26

Kuba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Punktów :   

Re: Muzyka

Siemka, je słucham : 3minem, 50 Cent, The Game, Red Hot Chili Peperrs, Coldplay, Kings of Leon, Flobots, Snow Patrol, MGMT, ale nie wszystkie:D i jeszcze wiele wiecej ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubrzyca-cs.pun.pl www.strzelnica-chelm.pun.pl www.ble.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl